22 Haziran 2008

MUTLU YILLAR ATİLLA

Bundan 6 ay önce küçücük bir bebek geldi bizim bu gurbet memleketimize. Annesi ve babası uçağa attıkları gibi getirmişlerdi hayata yeni merhaba diyen bu tatlı oğlanı. Sevimli mi sevimli, güleç mi güleç bir tatli minik adam Atilla. Ve artık o 1 yaşında. Ne kadar da küçük demeyin laf aramızda bir kaç ay sonra ağbi bile olacak.
Şimdi nasıl hep gülümsüyorsan ömür boyu yüzünden gülümseme kaybolmasın oğluşum. Pamuk yanaklarından öpüyorum.

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Nice yaşlara Atillacığım,O kadar büyüdün mü sen?Eski komşu Nil Teyze..

zarpandit dedi ki...

ayyy atillanın yerinde olmak vardı:)

kelebeklisaniyeler dedi ki...

Merhabalar,size etkinlik davetiyemi birakiyorum ve katilmaniz umidiyle,sevgilerimle.

PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ ETKİNLİĞİ 26 http://porselendemlik.blogcu.com/http://birdemliksohbet.blogspot.com/ ve http://selmahlc.blogcu.com/tarafından hazırlanmıştır.
Akşam üstü sohbetine gelen dostlara, Hanımlarla yapılan günlere, Beş çayına gelen misafirlere, Her biri birbirinden lezzetli tarifler,


MERHABA SEVGİLİ ARKADAŞLARIM,
30 Haziran 2008 (pazartesi) 13 Temmuz 2008 (pazar) tarihleri arasında Porselen Demlik Çay Saati Etkinliğini 26 Ev Sahibeliğini http://kelebeklisaniyeler.blogspot.com/ Yani ben :) yapacağım.

Siz sevgili dostlarımı ve Katılmak isteyen herkesi etkinliğimize davet ediyorum.
Etkinliğimize ve Tarif defterlerimize birbirinden leziz tatlar kazandırmak için birbirimizi daha iyi tanımak ve yeni yeni dostlar edinmek için sizleri etkinliğimize bekliyorum arkadaslar. İstediğiniz kadar tarifle katılabilirsiniz.

Tariflerinizi hazırladığınızda Porselen Demlik Çay Saati Etkinliğini 26; Başlığını yazarak sayfanızda yayınlayıp , tarifinizin hazır olduğuna dair duyurunuzu sayfama yorum bırakarak bildirmenizi rica ediyorum.

En kısa zamanda sizin sayfanıza geri dönüp tarifi kopyalayıp kendi sayfamda yayınlayacağım.
Bugünden itibaren davetiyelerinizi göndermeye başlıyorum elimden geldiğince tüm arkadaşlara davetiye göndermeye çalışıyorum atladığım , gözden kaçırdığım arkadaşlarım olursa şimdiden özür diliyorum buradan tekrar söylüyorum herkes davetlidir. Hepinizi etkinliğimize bekliyorum arkadaslar; beni yanlız bırakmayın lutfen.

Not: Tarifleri pazartesi sabahından itibaren yayınlayacağım. Şimdiden herkese teşekkürler...

Unknown dedi ki...

Atilla'ya mutlu yıllar ömrü de pastası kadar renkli ve tatlı olsun :):):)

Sevgiler,
Evren