17 Aralık 2009

CHRISTMAS VE YENIYILKURABIYELERI

Koca bir yılı daha geri de bırakırken buralarda yeniyılın heyecanı ile beraber Christmasın tatlı telaşı da sardı ortalığı. Aynı zamanda okulların da dönem tatili başlayacağı için okulların son günlerindeki partilerine götürülmek üzere bir sürü kurabiyeler hazırladım.

Sonra da bu neşeli, cıvıl cıvıl, insana tatili çağrıştıran bu kurabiyeleri buradan sizinle paylaşayım istedim.

Yetmedi birde daha detaylı yayınlıyarak arzu edenlere model oluştursun istedim.

Kardan adalar, çoraplar, çam ağaçları, yılbaşı ağacı yaprakları, şekerler, sepetler, hediye paketleri, cıngılcıngıl öten çanlar ve elbette olmazsa olmaz Santa Clause.

Hepsi hazırlandılar sepetlere doluştular.

Sonra da minik ellerle buluştular.

Okulu tatil olanlara mutlu tatiller, henüz olmayanlara da mutlu beklemeler.
Sevgiler


6 yorum:

Elif Çetiner dedi ki...

yaşasın... Bizim de blogumuza yeni yıl gelmiş...:) Ablacım ellerine sağlık hepsi çok cicii.. Okuldaki çocuklar kimbilir nasıl sevinmişlerdir bu kurabiyeleri görünce .. Herkese burdan mutlu yıllarr.. :)

Unknown dedi ki...

hepsi birbirinden güzeller, ellerinize sağlık.

Özlem dedi ki...

Çok renkli ve albenili olmuş, ellerine sağlık

Adsız dedi ki...

merhaba
hepsi cok şık...
ben kurabiye hamurunun tarifini istiyorum mümkünse..
teşekkürler

nurşen dedi ki...

2009 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2010 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel günler, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

文章 dedi ki...

餐飲設備 製冰機 洗碗機 咖啡機 冷凍冷藏冰箱 蒸烤箱 關島婚禮 巴里島機票 彈簧床 床墊 獨立筒床墊 乳膠床墊 床墊工廠 產後護理之家 月子中心 坐月子中心 坐月子 月子餐 銀行貸款 信用貸款 個人信貸 房屋貸款 房屋轉增貸 房貸二胎 房屋二胎 銀行二胎 土地貸款 農地貸款 情趣用品 情趣用品 腳臭 長灘島 長灘島旅遊 ssd固態硬碟 外接式硬碟 記憶體 SD記憶卡 隨身碟 SD記憶卡